0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kreatinas ir aminorūgštys

Primaforce CREAFORM. Šalia pieno išrūgų proteino ir BCAA šakotųjų aminorūgščių kreatino monohidratas yra trečias populiariausias papildas tarp profesionalių sportininkų ir mėgėjų. Plačiai Pasaulyje žinomo Xtend BCAA gamintojo dukterinė produktų linija Primaforce, kurdama Creaform išlaikė aukščiausius standartus, dėl kurių ir yra gerbiama. Šis produktas, vartojamas kasdien, jau po kelių savaičių leidžia pasiekti aukštesnius jėgos rodiklius bei padeda auginti didesnes raumenų apimtis. Primaforce Creaform yra išskirtinis kreatino monohidrato produktas, kadangi dėka specialios formulės šalia savo teigiamo poveikio sportiniams rezultatams nepasižymi tokiomis dehidratacinėmis savybėmis, kaip kiti analogiški produktai. Vos išbandę Creaform, tikėtina, nenorėsite jo keisti į jokį kitą kreatino produktą.

Primaforce BETA ALANINE - 100% grynumo beta-alanino aminorūgštis, kuri palaiko ir padidina ištvermę, pagerina atsistatymą, mažina nuovargį, padidina treniruotės intensyvumą, todėl galėsite kelti didesnius svorius anaerobinės treniruotės su svoriais metu bei atlikti intensyvesnes apkrovas aerobinių ištvermės treniruočių metu.

Primaforce DAA - 100% grynumo D-asparto aminorūgštis (DAA), kuri palaiko sveiką testosterono lygį, neleidžiant jam nukristi žemiau normos lygio, bet ir ne forsuojant jo nesveikos "priverstinės" gamybos. DAA yra sutinkama maiste, mėsoje, pupelėse, bet šios svarbios aminorūgšties kiekis gali būti nepakankamas normaliai vyrų fiziologijai. Stimuliuoja raumenų augimą, pagerina atsistatymą, didina libido, potenciją ir emocinės gerovės jausmą.

Primaforce L-LEUCINE - 100% grynumo L-leucino aminorūgštis, svarbiausia aminorūgštis raumeninės masės auginimui, taip pat ji yra pagrindinė tarp trijų šakotųjų aminorūgščių (BCAA). Padeda auginti raumenų masę, gerina atsistatymą, padeda riebalų deginimui, kas padeda pasiekti ypač didelį raumeninės masės procentą organizme ir padeda raumenų ryškinimui. Jeigu nevartojate BCAA produktų su aukštomis L-leucino koncentracijomis, privalote vartoti šią aminorūgštį papildomai.

Primaforce GLUTAFORM - 100% grynumo L-glutamino aminorūgštis, kurią galima vadinti pagrindine atsistatymo po treniruočių aminorūgštimi. Padeda auginti raumeninę masę, dalyvauja riebalų deginimo procese bei  gerina atsistatymą, o ypatingai naudinga, esant dideliems krūviams, t. p., po ligų ir traumų.


Rodoma 1 - 5 iš 5

Rodoma 1 - 5 iš 5