0

Jūsų krepšelis yra tuščias

BCAA Pre-Work-Out'ai

Tiems, kas siekia aukščiausių rezultatų ir kam neužtenka vien tik BCAA mišinių, buvo sukurti PRIEŠ TRENIRUOTINIAI KOMPLEKSAI, kitaip vadinami Pre-Work-Out mišiniais, kurie skirti greitai ir maksimaliai paruošti Jūsų kūną išskirtinei treniruotei arba varžyboms.

Mes parinkome Jums trijų lygių Pre-Work-Out mišinius:

  • Xtend - tai pavadinimas nereikalaujantis pristatymo, daugelį metų laikomas populiariausiu BCAA mišinių Pasaulyje. Šalia leucino, valino ir izoleucino aminorūgščių (santykiu 2:1:1, net 7g BCAA porcijoje) turi L-glutamino aminorūgštį, padėsiančią Jums efektyviau įsisavinti pirmas tris, kraujuotakai svarbų citrulino malatą, raumenų darbui reikalingą vitaminą B6 ir su dehidratacija kovojantį elektrolitų mišinį.
  • Xtend GO - šalia visų jau išvardintų komponentų turi kofeino, teanino, ubichinolio ir kannos ekstrakto, kurie pavers Jus tikra energijos atomine bomba, sprogdinančią bet kokį svorį, pramušantį bet kokią substanciją ir išvystantį beveik viršgarsinį greitį, o Jūsų proto koncentracija bus pakankama, kad griauti sienas, naudojant vien tik Jūsų ryžtingą žvilgsnį.
  • Xtend PERFORM - jeigu prie gerai žinomų Xtend komponentų pridėti patentuotą PeakO2 formulę mes gausime produktą, kuris leis Jums pagerinti visus pagrindinius fizinius rodiklius, - jėgą, greitį, o ypatingai, - ištvermę. Visa paslaptis slypi tame, kad PeakO2 - tai ypatingomis sąvybėmis pasižyminčių Codyceps ekstraktų mišinys, ženkliai pagerinantis audinių aprūpinimą deguonimi, kurio koncentracija kraujyje teigiamai koreliuoja su atliekamo darbo apimtimi ir efektyvumu. PeakO2, veikiantis kaip azoto oksidas gatvių lenktyniniuose automobiliuose, leis Jums pasiekti naujas, dar nematytas aukštumas.

Rodoma 1 - 7 iš 7

Rodoma 1 - 7 iš 7