0

Jūsų krepšelis yra tuščias

BCAA mišiniai

BCAA (angl. Branched Chain Amino Acids) mišiniai, sudaryti iš trijų svarbiausių aminorūgščių (Leucino, Valino ir Izoleucino) su šakotomis šoninėmis grandinėmis jau seniai užima vieną svarbiausių vaidmenų visų sporto šakų atstovų racione. Tokį platų paplitimą nelėmė šių junginių savybės ir vykdomos biologinės funkcijos.

  • BCAA aminorūgštys yra PAČIOS SVARBIAUSIOS raumenų augimui, kurie, savo ruožtu, yra pagrindinai sudaryti būtent iš Leucino, Valino ir Izoleucino.
  • BCAA pasisavina vos per kelias-keliolika minučių ir, skirtingai nuo baltymų, nereikalauja virškinimo, todėl puikiai tinka vartoti PRIEŠ, PER ir PO treniruotės, kaip aerobinės, taip ir anaerobinės. Jos puikiai tinka vertinantiems savo laiką.
  • Cirkuliuodamos kraujyje, jos apsaugo nuo raumenų yrimo, vykstančio pačios treniruotės metu bei pagreitina jų atsistatymą (raumenų skaidulos formuojasi PO treniruotės, tačiau augimas tampa nereikšmingas, jeigu raumenų masė mažėja pačios treniruotės metu).
  • BCAA tiesiogiai yra naudojamos energijai gauti, todėl sportininkai gali pakelti didesnį svorį, atlikti stipresnį smūgį ar išvystyti aukštesnį greitį. BCAA pakankamos koncentracijos pasilieka kraujyje iki valandos laiko, ir net, jeigu treniruotė / varžybos užtrunka ilgiau, BCAA gali būti vartojamos net treniruotės ir varžybų metu.

Rodoma 1 - 18 iš 19

Rodoma 1 - 18 iš 19