0

D.U.K

1) Norėdami nusipirkti pasirinkite norimas prekes, jų kiekį ir paspauskite “Į krepšelį“.

2) Paspauskite mygtuką “Pirkti“, esantį puslapio viršuje, arba “Mano krepšelis”, rodomą puslapio dešinėje.

3) Užpildykite kontaktinę informaciją ir pasirinkite pristatymo būdą į namus/biurą arba į Jums patogų DPD skyrių, paspausdami “Apskaičiuoti pristatymo kainą”.

4) Jeigu turite, įrašykite nuolaidos kodą, pasirinkite mokėjimo būdą ir apmokėkite sąskaitą.

5) Dabar beliko sulaukti Jūsų siuntinio ir galėsite mėgautis Jūsų naujais sporto rezultatais! 🙂

Iškilus klausimams – rašykite arba skambinkite!

Patogiausias būdas atsiskaityti už prekes – naudojant elektroninę bankininkystę per saugaus pinigų pervedimo sistemą “OPAY“. Pasirinkę banką būsite automatiškai nukreipti į savo banko sąskaitą, kur patvirtinsite mokėjimą.

Mes priimame mokėjimus iš Swedbank, SEB, DNB ir Nordea (Luminor), DanskeBank, Citadele, Šiaulių banko ir Medicinos banko.

Pristatymo būdas pasirenkamas užsakymo metu prieš pat apmokėjimą.

  • Kelių darbo dienų bėgyje po užsakymo prekes Jums į namus arba biurą pristatys “DPD” kurjeris, prieš tai susisiekęs su Jumis telefonu arba elektroninių paštu. Pristatymo į namus kaina yra 3,16 euro.
  • Taip pat užsakytas prekes galite atsiimti Jums patogiame DPD skyriuje. Tokiu atveju pristatymo kaina yra 1,82 euro.
  • Jeigu Jūsų krepšelio suma yra lygi arba viršija 60 eurų, Jums pristatymas į bet kurį DPD skyrių bus NEMOKAMAS.

Mes labai puoselėjame savo prekybinį ženklą ir esame tikri, kad Jūs tinkamai įvertinsite mūsų siūlomą produkciją! Vis dėl to, jeigu nuspręsite sugrąžinti užsakytas prekes – parašykite mums elektroninį laišką, nurodydami grąžinimo priežastį, ir mes susisieksime su Jumis Jūsų nurodytu telefonu.

KOKYBIŠKOS prekės gali būti grąžintos arba pakeistos per 14 dienų nuo Jūsų užsakymo datos neatidarius vidinės produkto pakuotės.

  • Pirmas pavyzdys: Atidarius siuntinio dėžutę joje randate kitokį kokybišką produktą, negu buvote užsakę (buvote užsakę Scivation Xtend, o Jums buvo pristatytas Scivation Xtend Perform).
  • Antras pavyzdys: Užsakėte ir Jums buvo pristatytos Black Cherry skonio BCAA, tačiau atėjus siuntiniui ir nepravėrus pakuotės nusprendėte pakeisti produktą į analogišką Mango skonio.

NEKOKYBIŠKOS prekės bus Jums pakeistos bet kada ir jų grąžinti nebereikės.

  • Trečias pavyzdys: Atėjus siuntiniui supratote, kad jo galiojimo laikas yra pasibaigęs ir produkto pakuotė pažeista (dėl kurjerio kaltės). Parašykite mums laišką su atėjusios prekės, jos pakuotės ir kartu su siuntiniu gautos sąskaitos-faktūros nuotraukomis defektų vietose bei atsiųskite mums elektroninių paštu. Mes pakeisime prekę arba grąžinsime visus Jūsų sumokėtus pinigus, priklausomai nuo Jūsų pageidavimo.

  • Užsakius prekių už 40 eurų, gausite riebalus deginantį ir raumenis ryškinantį natūralų ekstraktą Primaforce Syneburn  DOVANU! (dovanų skaičius yra ribotas)
  • Užsakius prekių už 60 eurų, Jūsų užsakymas į Jūsų pasirinktą DPD tašką bus pristatytas NEMOKAMAI!
  • Užsakius prekių už 80 eurų, savo krepšeliui gausite papildomą 5 eurų NUOLAIDĄ! (Prieš apmokėjimą įrašykite nuolaidų kodą “80eur”).
Visos aukščiau išvardintos akcijos ir ypatingi pasiūlymai yra sumuojamiPavyzdžiui, jeigu užsakėte prekių už 83 eurus, dovanu gausite Primaforce Syneburn (180 kapsulių), prekės bus pristatytos nemokamai, o galutinė užsakymo kaina bus sumažinta iki 78 eurų. Kitos akcijos ir nuolaidos nėra sumuojamos.
Dar daugiau akcijų su reguliariai dalinamais prizais yra mūsų Facebook paskyroje. Užprenumeravę mūsų puslapio naujienas, gausite linksmos ir naudingos informacijos sportuojantiems, nepraleisite progų įsigyti norimas prekes pigiau ir, svarbiausią, galėsite dalyvauti mūsų vykdomuose konkursuose ir laimėti naudingų PRIZŲ!