0

Bendradarbiavimas

 

“SCV papildai” specializuojasi smulkia ir vidutine DIDMENA MAISTO PAPILDŲ PARDAVĖJAMS. Mūsų komanda pasiruošusi PADĖTI JŪSŲ VERSLUI, realizuojant įsigytas prekes.

 

  • Atrenkame tik kokybiškus ir didžiausią paklausą tarp pirkėjų turinčius prekinius vardus. Kruopšti produktų atranka gali iki keliolikos kartų sumažinti tikimybę, kad prekės dulkės Jūsų lentynose niekam nereikalingos.
  • Taip pat siūlome Lietuvai naujus, bet gerą vardą užsienyje užsitarnavusius brendus. Kuomet šios prekės įsitvirtins Lietuvos rinkoje būtent Jūs būsite siejami su šiais prekybiniais vardais.
  • Galime pasiūlyti Jums reikalingų prekinių ženklų produkcijos atvežimą iš JAV ar kitų šalių, sutvarkant reikalingus leidimus ir kitus dokumentus bei realizuojant pristatymą iki pat Jūsų parduotuvės durų.
  • Priklausomai nuo gamintojo, Jūsų užsakomo kiekio, ir apmokėjimo būdo galime pasiūlyti 5-20 % mažesnes kainas, nei daugelio kitų didmeninių tiekėjų Lietuvoje.
  • Suteikiame lanksčias apmokėjimo sąlygas (pavyzdžiui, atidėjimas iki 4 mėnesių arba mokėjimas dalimis). Esame draugiški smulkiam ir vidutiniam verslui. Mes lankstūs, ir gebame prisitaikyti prie daugelio realiame versle pasitaikančių situacijų.

Tiesiog parašykite mums ir mes išspręsime

Jūsų verslo galvos skausmą!