0

Apie mus

SCV papildai – tai iš plataus papildų asortimento kruopščiai atrinkti aukščiausio biologinio efektyvumo produktai sportui ir sveikatai. „SCV“ reiškia „Science-Created Value“, t. y., „Mokslo sukurta vertė“, ir tai puikiai atspindi mūsų principą rinktis TIK išskirtines Cutting-egde inovacines technologijas.

 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje nerasite šimtų prekinių ženklų ir produktų, susigaudyti tarp kurių įmanoma, nebent, jeigu turi biochemijos mokslinį laipsnį. Paklauskite savęs, pagal kokius kriterijus konkrečiai Jūs renkatės papildus? Kaip atskiriate biudžetinį variantą nuo tikrai veiksmingo? Ar tikrai kiekvieną kartą pasirenkate BCAA su idealiu leucino, valino ir izoleucino santykiu 2:1:1 ir efektui pajusti pakankamomis koncentracijomis? Ir kam, apskritai, reikalingas tas kažkoks BCAA? Ar net pajutus Jūsų organizmo poreikį energijai, jėgai ar motyvacijai sugebate parinkti ir papildyti savo mitybą tinkama aminorūgštimi?

 

Jeigu atsakymą bent į vieną iš klausimų “norėtumėte patikslinti”, mūsų komandą, kurią sudaro profesionalūs sportininkai, mokslininkai-biochemikai ir dietologai, yra pasiruošusi Jums padėti. Mes JAU ATLIKOME visą darbą už Jus ir atrinkome TIK veiksmingiausius baltymų ir aminorūgščių produktus. Viskas paprasta. Jokių biudžetinių ar vidutinės kokybės, beveik-beveik veikiančių mišinių. Taip pat jokių „proteininių blynelių“, „sportinių keksiukų“ ar kitokių marketinginių desertų, kuriais esi nuolatos maitinamas reklamose, bet kurie dažnai tik atitolina nuo siekiamo tikslo. Prieikite prie žmogaus, kuris jau yra pasiekęs tą kūną, apie kurį Tu dar tik svajoji (galėsi būti nustebintas, ant kiek dauguma jų yra draugiški), ir paklausk, kiek “dietinių” tortų jis suvalgo per dieną… Tikriausiai, galite nuspėti atsakymą ir taip. 🙂 Ir, jeigu Jūs norite pasiekti to paties rezultato, turite… tiesiog kartoti tai, ką daro tas žmogus. Būtent todėl „SCV“ – tai JOKIŲ KOMPROMISŲ!!! Tik gryni koncentruoti ir veiksmingi produktai bei aukščiausia kokybė iš JAV, kuri leis padėti pasiekti GERIAUSIŲ kada nors turėtų rezultatų!

 

 

Kodėl mes? 

 

1) Nes kruopščiai atrenkame mūsų pardavinėjamų produktų linijas ir tampame tikrais specialistais jose.

 

2) Nes esame tiesioginiai Scivation ir Primaforce vardų atstovai Lietuvoje, todėl turime plačiausią Xtend ir kitų Nutrabolt produktų asortimentą.

 

3) Nes galime pasiūlyti unikalių produktų, kurių tiesiog nesiūlo absoliuti dauguma ar net visos kitos sporto papildų parduotuvės,

  • įskaitant Xtend Go ir Xtend Perform linijų pre-work-out mišinius, sukurtus populiariausių Pasaulyje Xtend šakotųjų aminorūgščių (7g BCAA, 2:1:1) pagrindu,
  • IsoXt pieno išrūgų izoliatų liniją, kuri vienoje porcijoje turi net daugiau baltymo, nei gerai visiems žinomas “Išrūgų Auksinio Standarto” baltymas,
  • bei 100% grynumo Primaforce atskirų ypatingųjų aminorūgščių liniją, padėsiančia dar geriau prisitaikyti prie Jūsų poreikių.

4) Nes gerbiame kiekvieną klientą, suprantame, kad jis turi savo unikalių poreikių, todėl esame lankstūs ir pasiruošę padėti. Jeigu mes neturime to, ko pageidauja klientas, mes vertiname jo nuomonę ir atvirai pasakome, kad neturime, stengiamės nukreipti klientą ten, kur jis galės tai rasti. Mes žinome, KĄ mes pardavinėjame ir KAIP mes tai darome, todėl nesistengiame parduoti bet ko ir bet kokia kaina, to kaina “SCV” prekybiniam ženklui būtų per didelė.

 

5) Nes užsakius už tam tikrą sumą gausite nemokamą pristatymą, dovanas ir nuolaidas. Vienu metu mes turime bent kelias vykstančias akcijas ar ypatingus pasiūlymus, kurie, skirtingai nuo kitų parduotuvių, dažnai yra SUMUOJAMI, o pastoviems klientams bei perkantiems daugiau suteikiame specialias nuolaidas. Detaliau apie šiuo metu galiojančius pasiūlymus skaitykite paskyroje “Dažnai Užduodami Klausimai” (D.U.K).